7 סיבות לרכוש אירוח אתר על שרת פרטי בענן באתרים ת.ר

7 סיבות לרכוש אירוח אתר על שרת פרטי בענן באתרים ת.ר

מה זה שרת פרטי בענן?

אירוח אתר אינטרנט על שרת פרטי, בניגוד לאירוח על שרת שיתופי, הוא בעצם שכירת מחשב וירטואלי. משאבי המערכת המושכרת אינם משותפים עם משתמשים אחרים ומוקדשים כולם לצרכי האתר או האתרים של שוכר המחשב המתארחים עליו.

הבעלים של המחשב (השוכר) מקבל משאבים מוגדרים מראש, כוח עיבוד, זיכרון, שטח אחסון ורוחב פס שבעקרון מובטחים לו ואינם תלויים בעומס או בשימוש של משתמשים אחרים.

ניתן לחשוב על אירוח אתר על שרת פרטי בענן כמו החזקת מחשב משלך במשרד או בחדר העבודה שלך, אלא שלך אין צורך להתעסק בתחזוקה שלו. על  השרת (המחשב) הזה, את\ה יכול\ה לארח כמה אתרים שתרצה אבל פרט לאתרים שלך אף אחר לא יכול להשתמש במשאבי המחשב הזה.

הנה 7 סיבות לשכירת שרת פרטי בענן עבור האתר שלך באתרים ת.ר.

  1. מערכת מנוהלת באופן טוטאלי – הבחירה באירוח שלנו פותרת אותך מהתעסקות ממשקי ניהול ובעיות שרת באופן מוחלט. בעצם, לעולם לא תצטרכו לעבוד מול ממשק הניהול של השרת. אנחנו נדאג לעשות כל שנדרש בנושאים האלו ואתם תעסקו בדבר האמיתי שלשמו אתם מחזיקים אתר, ניהול האתר.
  2. עדכון ושמירה על מערכת וורדפרס ללא חורי אבטחה –  המרכיב המרכזי בתכניות השונות שלנו לאירוח אתרי וורדפרס בענן הוא עדכון רציף של האתר, התוספים, התבניות וכמובן השרת. בדרך כלל לקוחות של חברות אירוח אתרים לא שמים לב לנושא החשוב הזה. הבעיות מתגלות כשיש תקלות, ואז לפעמים קשה ויקר מאוד לפתור את הבעיה שאפשר היה למנוע מראש על ידי שדרוג רציף של המערכות.
  3. משאבים מובטחים – המערכת שלך לא מתחלקת במשאבים עם אחרים. כל המשאבים המוגדרים ושעליהם את\ה משלם\ת הם שלך ולשימושך בלבד.
  4. גיבוי ושחזור מאסון – אצלנו אתם לא צריכים לדאוג לגיבוי. אם מסיבה כלשהי יש צורך בשחזור, אנחנו נעשה את זה עבורכם. אנחנו דואגים לגיבוי רציף. במקרה של אסון, אנחנו נדאג לשחזור ובדיקה של המערכת.
  5. הטכנולוגיה העדכנית ביותר – השרתים בענן מעודכנים כל הזמן. גם מסיבות אבטחה וגם לצורך שיפור ביצועים. ואתם בכלל לא תהיו מודעים לכך כי אנחנו נעשה את זה עבורכם.
  6. משאבי שרת קלים להגדלה – בשרתי ענן אין שום בעיה להרחיב את המשאבים. אם המערכת שלכם מתפתחת וגדלה וזקוקה ליותר משאבים כי יש בה פעילות עניפה למשל, הגדלת נפח הדיסק, המעבד או הזיכרון אינה בעיה כלל.
  7. שקט נפשי – אתם רוצים להתמקד בפעילות העסקית שלכם ולא להתחיל ללמוד איך מתפעלים שרתים. באירוח אתר על שרת פרטי  בענן באתרים ת.ר. אתם אפילו לא תכירו את לוח הבקרה של השרת מפני שאנחנו נעשה עבורכם את כל העבודה הזאת.

בשורה התחתונה, אנחנו מציעים לכם את המומחיות והידע שלנו כדי שאתם תוכלו להשתמש במומחיות שלכם לתפעול אתר העסק שלכם בלי לדאוג. נכון, זה יקר יותר מאירוח סטנדרטי, אבל בחישוב כולל של הוצאות התפעול של האתר אין ספק שזה חוסך הרבה יותר.

מחפשים פתרון לאירוח אתר וורדפרס?

דילוג לתוכן

דברו איתי