אודות

שלום,

שמי יהודה תירם,  אני מפתח אתרי אינטרנט ואתרי מסחר אלקטרוני בוורדפרס.

מחויבות מלאה ללקוח

אני רואה בך הלקוח\ה שותף\ה מלא\ה לתהליך היצירה של אתר האינטרנט שלך. אני מביא נסיון ומקצוענות, אתם מביאים הכרות עם העסק או הקהילה שלכם. ביחד אנחנו בונים את הפתרון המתאים לכם ביותר!

מה אני עושה

אני מתמחה בהקמת אתרי אינטרנט לניהול תוכן ומסחר אלקטרוני Ecommerce, ובפיתוח אפליקציות אינטרנט לפי דרישה.
הודות לנסיון רב שנים ולמיומנות הגבוהה שלי אוכל להעניק לכם כל פתרון שתדרשו לאתר האינטרנט שלכם. החל מהקמת אתר תדמית, דרך אתרי מסחר אלקטרוני מורכבים וכלה בפתרונות ייעודיים לצרכים מורכבים.
פרויקט הקמת אתר, כל אתר כמעט, הוא תהליך לא פשוט שמנסיוני, הלקוח בדרך כלל לא מעריך נכון את רמת המורכבות שלו. ההיכרות שלי עם עולם פיתוח והקמת אתרים מאפשרת לי ללוות אותך בתהליך עד להשלמתו המוצלחת, לייעץ גם אחרי סיום ההקמה ולהביא לניצול מקסימאלי של האתר לקידום העסק שלך.

פיתוח

פיתוח האתרים שאני מקים מבוצע על ידי מ א – ת. אני לא מוציא עבודות פיתוח לקבלני משנה (פרט לעיצוב לפי הצורך) ומקפיד על כתיבת קוד נקי ויעיל ככל האפשר.
אני עובד עם מערכות וורדפרס WordPress, מג'נטו Magento ודוטנטניוק Dotnetnuk (DNN)
כל אחת מהמערכות הללו מתאימה לצרכים אחרים ואסייע לך לבחור את המערכת המתאימה לדרישות שלך.

השירותים שלי:

בניית אתרי מסחר אלקטרוני Ecommerce

הקמת אתרי תוכן ומידע
שירותים נוספים
פיתוח מודולים ייחודיים
אינטגרציה למערכות מידע

לקוחותי העיקריים הם עסקים המתאפיינים ביתרון יחסי בניהול פעילות ותוכן באינטרנט, קהילות ויישובים, עמותות וארגונים ומוסדות חינוך. החברה הוקמה על ידי, יזם ובעל ניסיון של למעלה מ 14 שנים בעולם האינטרנט. אני עומד לרשותכם והולך אתכם יד ביד, משלב ההחלטה על הקמת אתר או שדרוג של אתר קיים, דרך שלבי האפיון, העיצוב, המימוש וההדרכה – ונמצא כאן לשירותכם גם לאחר שהאתר עובד, ואתם פועלים עצמאית.

אשמח להיות בקשר גם אתכם!

יהודה תירם
אתרים ת.ר. בע"מ
054-4525492