אודות

שלום,
שמי יהודה תירם, אני מפתח אתרי אינטרנט ואתרי מסחר אלקטרוני בוורדפרס, ומומחה לאירוח וורדפרס בענן.

אירוח אתרים בניהול טוטאלי

אירוח אתרי וורדפרס המשמשים למסחר או לתדמית, כולל ניהול מלא של המערכת. כשאני אומר ניהול מלא, אני מתכוון לכך. האבטחה, השידרוגים, הגיבויים, השרת התוכנות וכל מה שלא נוגע לניהול התוכן והעריכה של האתר שלך, תמיד יהיה מנוהל על ידנו.

אתם תדאגו לתוכן האתר ואנחנו לכל השאר.

מה אני עושה

אני מומחה בהקמת אתרי אינטרנט לניהול תוכן ומסחר אלקטרוני Ecommerce, ובפיתוח אפליקציות אינטרנט לפי דרישה.
יחד עם זאת, הקמתי תשתית לאירוח אתרי וורדפרס בענן אשר מספקת שרתים בהתאמה לצרכי הלקוחות שלי. בשרתים הללו אני נותן שירותי תחזוקה גם של אתרי הוורדפרס המאוחסנים שם. כלומר, הלקוחות שלי אינם צריכים לעשות דבר בקשר לתחזוקת האתרים שלהם בהקשר של שידרוגים, אבטחה, גיבויים, ותחומים אחרים שאינם קשורים לניהול התוכן או המסחר באתר.
הודות לנסיון רב שנים ולמיומנות הגבוהה שלי אוכל להעניק לכם כל פתרון שתדרשו לאתר האינטרנט שלכם. החל מהקמת אתר תדמית, דרך אתרי מסחר אלקטרוני מורכבים וכלה בפתרונות ייעודיים לצרכים מורכבים.
פרויקט הקמת אתר, כל אתר כמעט, הוא תהליך לא פשוט שמנסיוני, הלקוח בדרך כלל לא מעריך נכון את רמת המורכבות שלו. ההיכרות שלי עם עולם פיתוח והקמת אתרים מאפשרת לי ללוות אותך בתהליך עד להשלמתו המוצלחת, לייעץ גם אחרי סיום ההקמה ולהביא לניצול מקסימאלי של האתר לקידום העסק שלך.

אירוח אתרי וורדפרס בענן

בשנים האחרונות פיתחתי תשתית ויכולות לאירוח אתרי וורדפרס בענן. החתירה שלי להוספת היכולת הזאת נובעת מהרצון לתת ללקוחות שלי פתרון שלם ולא להסתמך על ספקים אחרים.

פיתוח תכנה לתוספים ותבניות

פיתוח האתרים שאני מקים מבוצע על ידי מ א – ת. אני לא מוציא עבודות פיתוח לקבלני משנה (פרט לעיצוב לפי הצורך) ומקפיד על כתיבת קוד נקי ויעיל ככל האפשר.
אני עובד עם מערכת וורדפרס WordPress, ומפתח תבניות ותוספים בהתאמה לדרישות הלקוח. אני גם מפתח תוספים סתם להנאתי וכדי להתמחות טוב יותר בתחום הזה שלא נח לרגע ודורש התעדכנות מתמדת

החברה הוקמה על ידי, יזם ובעל ניסיון של למעלה מ 14 שנים בעולם האינטרנט. אני עומד לרשותכם והולך אתכם יד ביד, משלב ההחלטה על הקמת אתר או שדרוג של אתר קיים, דרך שלבי האפיון, העיצוב, המימוש וההדרכה – ונמצא כאן לשירותכם גם לאחר שהאתר עובד, ואתם פועלים עצמאית.

אשמח להיות בקשר גם אתכם!

יהודה תירם
אתרים ת.ר. בע"מ
054-4525492

מחויבות מלאה ללקוח

אני רואה בך הלקוח\ה שותף\ה מלא\ה לתהליך היצירה של אתר האינטרנט שלך. אני מביא נסיון ומקצוענות, אתם מביאים הכרות עם העסק או הקהילה שלכם. ביחד אנחנו בונים את הפתרון המתאים לכם ביותר!

דילוג לתוכן

דברו איתי