יהודה תירם יהודה תירם 054-4525492

אודות אתרים ת.ר.

מחויבות מלאה ללקוח

אנחנו רואים בלקוח שותף מלא לתהליך היצירה של האתר ומערכת ניהול המידע. אנחנו מביאים מקצוענות, אתם מביאים הכרות עם העסק או הקהילה שלכם. ביחד אנחנו בונים את הפתרון המתאים לכם ביותר!

מה אנחנו עושים

אתרים ת.ר. מתמחה בהקמת אתרי אינטרנט לניהול תוכן ומסחר אלקטרוניEcommerce, ובפיתוח אפליקציות אינטרנט.
הודות לנסיון רב שנים ולמיומנות הגבוהה שלנו נוכל להעניק לכם כל פתרון שתדרשו לאתר האינטרנט שלכם. החל מהקמת אתר תדמית, דרך אתרי מסחר אלקטרוני מורכבים וכלה בפתרונות ייעודיים לצרכים מורכבים.
פרויקט הקמת אתר, כל אתר כמעט, הוא תהליך לא פשוט שמנסיוננו, הלקוח בדרך כלל לא מעריך נכון את רמת המורכבות שלו. ההיכרות שלנו עם עולם פיתוח והקמת אתרים מאפשרת לנו ללוות אותך בתהליך עד להשלמתו המוצלחת, לייעץ גם אחרי סיום ההקמה ולהביא לניצול מקסימאלי של האתר לקידום העסק שלך.

פיתוח

פיתוח האתרים שאנו מקימים מבוצע אצלנו מ א – ת. אנו לא מוציאים עבודות פיתוח לקבלני משנה ומקפידים על כתיבת קוד נקי ויעיל ככל האפשר.
אנו עובדים עם מערכות וורדפרס WordPress, מג'נטו Magento ודוטנטניוק Dotnetnuk (DNN)
כל אחת מהמערכות הללו מתאימה לצרכים אחרים ואנו נסייע לך לבחור את המערכת המתאימה לדרישות שלך.

השירותים שלנו:

בניית אתרי מסחר אלקטרוני Ecommerce

הקמת אתרי תוכן ומידע
שירותים נוספים
פיתוח מודולים ייחודיים
אינטגרציה למערכות מידע

לקוחותינו העיקריים הם עסקים המתאפיינים ביתרון יחסי בניהול פעילות ותוכן באינטרנט, קהילות ויישובים, עמותות וארגונים ומוסדות חינוך. החברה הוקמה על ידי, יזם ובעל ניסיון של למעלה מ 14 שנים בעולם האינטרנט. אני עומד לרשותכם והולך אתכם יד ביד, משלב ההחלטה על הקמת אתר או שדרוג של אתר קיים, דרך שלבי האפיון, העיצוב, המימוש וההדרכה – ונמצא כאן לשירותכם גם לאחר שהאתר עובד, ואתם פועלים עצמאית.

אשמח להיות בקשר גם אתכם!

יהודה תירם
אתרים ת.ר. בע"מ
054-4525492