ארועים ביישוב ובקהילה

ארועים ביישוב ובקהילה

לוח אירועים

לוח האירועים הוא מהתוספים הגמישים והמגוונים ביותר במערכת וורדפרס (WordPress) ודוטנטניוק (Dotnetnuke DNN)

התוסף מאפשר תצוגה מורכבת של אירועים וכן הרשמה לאירועים ותקשורת בין הנרשמים למנהל האירוע. מעבר לכך מאפשר לוח האירועים רכישת כרטיסים לאירועים (דורש התאמה מיוחדת)

מודול הארועים מאפשר ניהול הארועים השונים ביישוב ובקהילה. הארועים מוזנים בתאריך הצפוי להם, ומרגע שפורסמו הם מוצגים בלוח שנה או ברשימה לבחירתכם. לכל ארוע דף פרטים פנימי שבו ניתן להציג מידע על הארוע, תמונות, סרטי וידאו וקישורים. בעמידה על הארוע בלוח הארועים מוצגים הפרטים העיקריים, כך שאין צורך להכנס לדף הארוע כדי לצפות בפרטים אלה.

לוח הארועים מוצג על פי תבנית המעוצבת בהתאמה לעיצוב האתר כולו (ראו הדוגמאות השונות מימין). ניתן להציג ארועים בטווח תאריכים קדימה (או אחורה…) על פי קצב הארועים בקהילה. אפשר גם להציג ארועים קרובים (או ארועים אחרונים) בעמוד הבית, לנוחיות הנכנסים לאתר.

בקהילות שבהן מספר קבוצות המקיימות ארועים נפרדים, ניתן לנהל מספר לוחות ארועים, וניתן גם לאחד את הלוחות ללוח ארועים כולל. דוגמא לאיחוד כזה היא לוח חזרות למקהלת הקיבוץ, ולוח הופעות של המקהלה – כאשר בדף המקהלה מאוחדים שני הלוחות ומוצגים לחברי המקהלה (אם תרצו, רק להם, על פי הרשאה), ואילו בדף הארועים בקיבוץ – מוצגות רק הופעות המקהלה.

לוח הארועים בדף הבית של אתר כפר עציון

לוח הארועים בדף הבית של אתר כפר עציון

המודול מאפשר הרשמה של מבקרים באתר לארועים השונים. ניתן לאפשר הרשמה רק למבקרים החברים באתר, רק לחברי קבוצה מסויימת – או לכל המבקרים, כולל האנונימיים. ניתן להגביל את ההרשמה עד תקרה של כמות מקומות, וניתן לאפשר לנרשמים לבקש תזכורת לארוע – שתשלח לכתובת האימייל של הנרשם. המודול מאפשר בקרה של אחראי על הארוע על ההרשמה, וניהול תהליך אישור וסטטוס לכל הרשמה לארוע.

אפשר להשתמש בלוח הארועים לניהול משמרות השמירה ביישוב, ל"תפיסת מקום" באולם ארועים או בחדר האוכל, וכמובן – לניהול ארועי היישוב.

לוח ארועים בדף הבית של מושב גבעת יערים

לוח ארועים בדף הבית של מושב גבעת יערים

דף רשימת ארועים באתר קיבוץ מעברות

דף רשימת ארועים באתר קיבוץ מעברות

דף ארועים באתר קיבוץ מעלה החמישה

דף ארועים באתר קיבוץ מעלה החמישה

רשימת ארועים חודשית בדף הבית של אתר קיבוץ בארות יצחק

רשימת ארועים חודשית באתר קיבוץ בארות יצחק

דילוג לתוכן

דברו איתי