סיפור לקוח דר אודי בר

סיפור לקוח – האתר של ד"ר אודי בר

האתר של דר' אודי בר הוחלף בפלטפורה אחרת

באתר של ד"ר אודי בר, היחיד מסוגו בישראל לרפואה מתקדמת נהנינו לעבוד על העיצוב הייחודי כל כך יחד עם פיתוח יכולות ספציפיות.

האתר של ד"ר אודי בר, היחיד מסוגו בישראל לרפואה מתקדמת, הוקם על ידינו תחת הדרישה שנושא קידום האתר במנועי חיפוש SEO (Search Engine Optimization) יקבל את כל הכלים הנדרשים מהפלטפורמה.

עיצוב האתר הוא ייחודי מאוד (בוצע בכשרון רב על ידי Si&Yan Creative Branding) ונותן כמעט לכל דף תצוגה שונה תוך כדי שמירה על מתווה עיצובי אחיד.

באתר של ד"ר בר יישמנו מבנה התומך בקידום האתר במנועי חיפוש SEO (Search Engine Optimization) באופן אופטימאלי בהתאם להוראות חברת קידום האתרים המועסקת על ידי הלקוח. במשך כחצי שנה עבדנו (ובעצם עדיין עובדים, המשימה של קידום האתר אינה נגמרת לעולם) בצמוד לחברת קידום האתרים וסיפקנו להם את כל הכלים שנדרשו לצורך קידום האתר.

בעת הקמת האתר העברנו את כל תכני האתר הישן של ד"ר אודי בר לאתר החדש (מדובר במאות מאמרים ותוכן אחר)

ד"ר בר הופיע ומופיע במספר רב של תכניות טלויזיה ולכן פיתחנו מודול להצגת סרטי הוידאו בדף הבית.  כמו כן  פותח מנגנון  להכנסת אלפי שאלות ותשובות  שענה ד"ר בר במשך השנים למתעניינים באתר הישן שלו וכן בתכניות רדיו טלויזיה שבהן הוא משתתף. מבקרים באתר יכולים להשאול שאלות והתשובות מפורסמות במערכת האתר ראו כאן.

באתר של ד"ר אודי בר תוכלו למצוא פירוט לגבי טכניקות רפואה אסתטית מורכבות לתיקון כל סימני הגיל, לצד מידע על מסלולי טיפול ייחודיים שנועדו לטפל בבעיות בריאות מגוונות.
מסלולי הטיפול השונים מבוססים בין היתר על תוספי תזונה שהוכחו כולם מחקרית על ידי גופי מחקר בינלאומיים, לצד תפריטים תזונתיים אישיים, בדיקות דם מקיפות ושילוב תרופות קונבנציונאליות במידת הצורך. וכמובן בליווי הדרכה אישית לאורח חיים בריא ומאושר יותר.
באתר גם תוכלו למצוא סדרת מאמרים מגוונת הכוללת חידושים מעולם הרפואה והאסטטיקה לצד התייחסות לעולמנו הרגשי, אשר לתפיסתו של דר' בר הוא מכריע בתהליך ההחלמה וגורלי בתהליך ההזדקנות.

דילוג לתוכן

דברו איתי