שרותים נוספים

שרותים נוספים

נשמח לעמוד לרשותכם במגוון שירותים נוספים

אנו מקפידים על מתן פתרון מלא ללקוח, בין אם הוא "מהקופסא" ובין אם נדרשות התאמות ספציפיות לצרכים ייעודיים מעבר להקמת האתר

שרותים נוספים

השירות שלנו מקצועי, ידידותי, ומתמיד לאורך זמן, ואנחנו גאים בקשרים מתמשכים עם הלקוחות, ובכך שרבים מהם רואים אותנו שותפים לדרך בנושא מערכות המידע בארגון.

השירותים הנוספים שאנו מספקים ללקוחותינו:

תמיכה ותפעול אתרים שהקמנו – אנו מאמינים שאתר איכותי איננו רק אתר המוקם ככזה, אלא ובעיקר אתר שתחזוקתו השוטפת איכותית. לעתים מוצאים הלקוחות שהקדשת הזמן לאתר לוקה בחסר, וכתוצאה, רמת העדכון נמוכה, ורמת השירות למשתמשים איננה מספקת. מבחינה טכנית, אין שום בעיה ללקוחות לתפעל את האתר בצורה עצמאית, שכן ממשק המשתמש פשוט ואינטואיטיבי, לכן רק במקרה שבו לא תוכלו להשקיע את הזמן הנחוץ לניהול השוטף תדרש לכם הפעלה שלנו. ניתן להגיע להסדר על פי שעות עבודה, או בתשלום חודשי קבוע כפי שיהיה נוח לכם.

בחינה, המלצה, התקנה, התאמה ותרגום של תוספים ומודולים – ללקוחות "בשלים" נדרשות לעתים יכולות שאינן קיימות במודולים המותקנים עם הפלטפורמה. במצבים כאלה, אנו בוחנים קודם כל את המגוון העצום של מודולים בשוק, וממליצים ללקוח על מודול המתאים לו במיוחד, כאשר מודול כזה קיים

פיתוח תוספים מודולים שאינם קיימים "על המדף" – לחלק מהלקוחות דרישות ייחודיות הקוראות לפיתוח. הפלטפורמה שאנחנו משתמשים בה מאפשרת פיתוח של מודולים והכנסתם באופן חלק לאתר. כך, למשל, פיתחנו עבור קיבוץ מעברות מודול לניהול פעילות התחזוקה בקיבוץ, ואנחנו מפתחים בימים אלה מודול דווח שעות ליועצים של מט"י ירושלים..

פיתוח ממשק של האתר למערכות מידע בארגון – לחלק מהלקוחות מערכות מידע קיימות וחשובות. אנחנו מאמינים שהאתר הוא הזרוע של מערכות המידע החוצה ופנימה – לאינטראקציה עם העולם החיצוני. במידת הצורך ושוב, תוך שימוש ביכולות הפלטפורמה, אנחנו מפתחים ממשק מידע ייעודי למערכות בארגון. ראו סיפור לקוח בהקשר זה.

ניהול חנויות אינטרנט – גם אחרי הקמה של חנות האינטרנט שלך אנחנו זמינים לעבודה היומיומית של ניהול המוצרים בחנות. העלאת מוצרים, עדכון תמונות, שינויי מחירים וכל מה שנדרש לניהול השוטף של החנות שלך.

דילוג לתוכן

דברו איתי